Kategorie

Výrobci

Základní obchodní podmínky a vyloučení určitého zboží z prodeje přes internet.

Ceny

Ceny pro koncové zákazníky jsou uvedeny včetně DPH a bude k nim připočteno poštovné a balné.
Vaše objednávky budou v co nejkratší době vyřízeny. Pokud by dodací lhůta byla delší, tak Vás budeme informovat e-mailem. Vyhrazujeme si právo na změnu ceny při výrazné změně ceny dodavatelů, nebo změně kursu koruny vůči zahraničním měnám.

Prodej zbraní, střeliva a dalšího sortimentu

Podle platných zákonů je nákup některých typů zboží omezen dosažením věku 18-ti let. Jedná se o následující skupiny zboží:

* zbraně kategorie D (plynovky, vzduchovky…)
* munice kategorie D (nábojky do plynových zbraní, diabolky)
* pyrotechnické prostředky (efektové rakety do plynovek) atp.)
* sebeobranné prostředky (paralyzery, sebeobranné spreje)

Prodej zbraní,munice na jejichž nákup je nutnost vlastnit platný zbrojní průkaz či nákupní povolení, musí být proveden osobním odběrem na naší prodejně s příslušnými doklady.

* Bez splnění výše uvedených podmínek nemůže být objednávka obsahující kterýkoliv z výše uvedených typů zboží vyřízena a bude stornována. Na základě dohody s námi lze případně takovou objednávku vyřídit bez sporných položek.
* Veškeré dodatečně poskytnuté osobní údaje jsou považovány za důvěrné a je s nimi nakládáno podle ustanovení uvedených v odstavci Ochrana osobních údajů.

Ochrana osobních dat


Veškeré nakládání s osobními údaji se řídí Zákonem č. 101/2000 Sb. O ochraně osobních údajů. Vyplněním závazné objednávky v internetovém obchodě kupující dává provozovateli internetového obchodu firmě ŠTURM TRANSPORT spol. s r.o. svůj souhlas ke shromažďování a archivaci osobních údajů o kupujícím a jeho nákupech. Osobní údaje získané provozováním internetového obchodu nejsou a nebudou prodávány, pronajímány ani jinak sdíleny s jinými subjekty. Veškeré osobní údaje slouží výlučně pro interní potřeby firmy a jsou považovány za přísně důvěrné. Požadované uvedení Vaší e-mailové adresy nebo telefonního čísla slouží pro potvrzení objednávky, popřípadě ověření nejasností v objednaném zboží. Zákazník má právo kdykoliv písemně požádat o výmaz osobních údajů z naší databáze, což bude z naší strany bezodkladně a nenávratně provedeno.
 

Dodání zboží :

Objednané zboží doručujeme dle velikosti a váhy obchodním balíkem České pošty nebo smluvní přepravní službou.

Dodávky předmětu plnění budou dle dostupnosti produktů a provozních možností prodávajícího realizovány v co nejkratším termínu, obvykle 2 - 10 pracovních dnů, ve výjimečných případech může být dodací lhůta delší. Místo odběru je stanoveno na základě objednávky kupujícího. Za splnění dodávky se považuje dodání předmětu na uvedenou adresu. Součástí dodávky není instalace předmětu plnění. Dopravu na adresu určení zajišťuje prodávající. Zásilka se zbožím standardně obsahuje daňový doklad (fakturu), návod na používání výrobku v českém jazyce a záruční list. Při převzetí zboží od přepravní služby resp. pošty si vždy pečlivě zkontrolujte neporušenost přepravního obalu. V případě, že obal je poškozen uveďte tuto informaci do předávacího protokolu přepravní služby, pošty.

Rozvoz zboží zajišťujeme po celé České republice. Ceny dopravy jsou uváděny včetně DPH. Náklady na dopravu zboží rozlišujeme podle zvoleného způsobu.

Způsoby dodání:
- poštou
přeprava poštou je možná pouze u zásilek do 30 kg a do hodnoty 100.000,- Kč nebo zásilek, které splňují podmínky přepravy České pošty. - u objednávky zboží účtujeme poštovné 180,- Kč, balné neúčtujeme.

Zboží zaslané obchodním balíkem Vám Česká pošta dodá nejpozději následující pracovní den po dni podání. Balík je doručen až do vašeho bytu/kanceláře v běžných doručovacích hodinách pošty.Pokud nejste zastiženi na adrese, zanechá Česká pošta písemné upozornění o uložení zásilky.Ta je na poště uložena po dobu 7 dnů.

POZOR-Dle zákona č.119/2002 sbírky nelze posílat zásilkovou službou zbraně kategorie A,B a C a některé střelivo.